top of page

Прием 2026/2027г.

priem26_27.webp

  На 4 юни 2026 г. пред сградата на Столична община – район „Люлин“, се проведе вълнуващо и споделено събитие по инициатива на РУО, посветено на план-приема след 7 клас в професионалните училища. Нашият щанд № 1 на ПГТ „Алеко Константинов“ – гр. Банкя се превърна в истински център на вниманието! Учениците ни вдъхновиха бъдещите осмокласници и техните родители, като лично презентираха новите ни атрактивни професии: „Хотелиерство“, „Ресторантьорство и кетъринг“ и „Готварство“. Гостите на събитието бяха впечатлени от динамичната ни презентация и красивите рол-ъп банери, която показа в детайли модерната ни STEM среда, училищния живот и производствените ни практики в Европа по програма „Еразъм+“.
Най-вкусният акцент на деня бяха изящните кетъринг продукти, приготвени изцяло от нашите ученици по време на часовете за практика – истинско доказателство за професионализма, който изграждаме. Раздадените брошури и флаери дадоха подробна информация за учебния ни процес, отличната материална база и възможностите за успешна реализация. Благодарим на всички за интереса и споделените усмивки – вижте част от атмосферата в галерията по-долу!

Присъедини се и ти към звездния отбор на училището ни!

IMG-9ef06e4651723807c966a766398add56-V
IMG-bc9f883d8ea119cb564834068f383047-V
IMG-183d3871aad102576457f764670398aa-V
20260605_132135
20260605_132119
20260605_132041
IMG-f02711abf74c9d57c1dccff431c6489b-V
bottom of page